Certyfikaty

Strona główna / Szkolenia / Certyfikaty

Kurs Manicure Kamyczkowego
I stopnia

Szkolenie prowadzone jest w systemie warsztatowym. Podstawą są zajęcia praktyczne z wykonywania manicure techniką Naturalnego Manicure Kamyczkowego Doroty Włosowicz®, wsparte omówieniem wybranych zagadnień w zakresie profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych dłoni i paznokci.

Kameralna grupa osób, gwarantuje indywidualne podejście do każdego Uczestnika.

To inwestycja, która zwraca się już po ok. 10 wykonanych manicure.

Podczas ćwiczeń techniki Manicure Kamyczkowego praktykują Panie na „naszym” komplecie narzędzi. Na zakończenie kursu Uczestniczki otrzymują nowy, własny zestaw narzędzi do Manicure Kamyczkowego oraz wszystkie potrzebne przybory i materiały merytoryczne.

Na zakończenie szkolenia każdy Uczestnik otrzymuje Certyfikat I stopnia poświadczający zdobycie podstawowej wiedzy oraz umiejętności w zakresie wykonywania manicure metodą Naturalnego Manicure Kamyczkowego.

Naturalny Manicure Kamyczkowy Doroty Włosowicz® jest zarejestrowanym znakiem handlowym stanowiącym własność Doroty Włosowicz w Polsce i innych państwach.

Czas szkolenia: 4 – 6 godzin
Grupa: 4 – 8 osób
Cena: 1400 zł

Kurs Manicure Kamyczkowego
II stopnia

„Nauczycielem wszystkiego jest praktyka”
– Juliusz Cezar

Uzyskanie Certyfikatu II stopnia to etap, który w całości bazuje na umiejętnościach praktycznych.

  • praktyka we własnym zakresie i czasie
  • wykonanie manicure metodą NMK 50 osobom

Certyfikat II Stopnia przeznaczony jest on dla osób, które ukończyły kurs I stopnia i planują prowadzić działalność komercyjną wykorzystującą metodę Naturalnego Manicure Kamyczkowego Doroty Włosowicz®.

Na tym etapie należy wykonać manicure metodą Naturalnego Manicure Kamyczkowego 50 osobom, udokumentować pracę dostarczeniem 50 kompletów zdjęć dłoni przed i po wykonaniu NMK® oraz wnieść opłatę licencyjną zgodną z obowiązującym cennikiem.

Czas szkolenia: 5 godzin
Cena: 600 zł

Kurs Manicure Kamyczkowego
III stopnia MASTER

  • szkolenie 4h z komunikacji i savoir-vivre
  • samodzielne wykonanie manicure metodą NMK 50 osobom
  • wykonanie 1 pokazowego manicure metodą NMK

Na ostatnią część procesu szkoleniowego składają się zajęcia praktyczne, teoretyczne oraz egzamin, polegający na modelowym wykonaniu manicure metodą NMK®.

Celem części teoretycznej jest zdobycie podstawowej wiedzy i praktycznych umiejętności

w zakresie komunikacji, odpowiedniego wyglądu, kultury zachowań oraz zasad budujących pozytywny wizerunek własny oraz firmy.Na tym etapie przewidziano zajęcia warsztatowe

z szeroko pojętego savoir-vivre. Elementami tej części jest m.in. trudna sztuka prowadzenia rozmowy. Umiejętność dobrania właściwych słów do sytuacji i do klienta może stać się drogą do sukcesu w pracy. Kolejny moduł szkolenia to umiejętność właściwej opieki nad klientem, która obejmuje profesjonalny dotyk, mimikę twarzy, mowę ciała i empatię. Osobną część warsztatów poświęcamy błędom językowym, których unikanie jest jednym z warunków dobrego biznesu.

Na szkoleniu III go stopnia omawiamy i dobieramy odpowiednie stroje, w których wyglądamy ładnie i profesjonalnie w miejscu naszej pracy. Całość dopełnia istota i waga dobrej energii i zapachów, a także uświadomienie sobie poczucia bezpieczeństwa jakie musimy zapewnić klientom oraz zaufania jakim oni nas obdarzają.

Absolwentki III etapu staną się Ambasadorkami marki Naturalnego Manicure Kamyczkowego Doroty Włosowicz®. Otrzymają najwyższy ze stopni: MASTER, a ich przyszła działalność komercyjna będzie firmowana gwarancją jakości i oryginalności Naturalnego Manicure Kamyczkowego Doroty Włosowicz® dając ich przyszłym Klientkom poczucie bezpieczeństwa i pełnego profesjonalizmu świadczonej usługi.

Cena: 400 zł