Ścieżka certyfikacji
NMK Doroty Włosowicz®

NMK idealnie wpisuje się w koncepcję klasycznej elegancji, naturalnego piękna i całkowitego bezpieczeństwa – cążki zastępuje kwarcowo-krzemionkowy minerał. Za pomocą kamyczka- skórki są delikatnie odsuwane, dlatego też najpierw przestają odrastać, a w kolejności zanikają. Zabieg NMK również wzmacnia i poprawia stan płytki paznokcia. Pielęgnacja NMK wskazana jest m.in. dla kobiet, których płytki są osłabione metodami inwazyjnymi, a także dla osób dotkniętych cukrzycą.

Certyfikowane szkolenia realizujemy w całej Polsce i Europie.

Nasze szkolenie

Odpowiadając na wymagania szybko rosnącej grupy Entuzjastek Naturalnego Manicure Kamyczkowego Doroty Włosowicz® podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu działalności szkoleniowej. Mając na celu zapewnienie poczucia bezpieczeństwa i pełnego profesjonalizmu przyszłym Klientkom Adeptek szkolenia z zakresu NMK® opracowaliśmy Ścieżkę Certyfikacyjną NMK Doroty Włosowicz®. Udział w szkoleniu z zakresu Naturalnego Manicure Kamyczkowego może stać się początkiem przygody z tą innowacyjną metodą manicure.

Licencja

Dla osób, które chcą zdobyć nowy zawód i rozpocząć działalność komercyjną, opartą na świadczeniu usług Naturalnego Manicure Kamyczkowego proponujemy trzy etapową Ścieżkę Certyfikacyjną NMK. Manicure dłonie po wykonaniu manicure kamyczkowego

Po jej zakończeniu i pomyślnym wykonaniu manicure pokazowego (egzamin), Uczestniczka otrzymuje Licencję uprawniającą ją m.in. do:

 • komercyjnego świadczenia usługi manicure metodą NMK
 • używania logo Naturalnego Manicure Kamyczkowego Doroty Włosowicz
 • korzystania z materiałów promocyjnych NMK

Osoby, które planują rozpocząć działalność komercyjną opartą na zarobkowym wykonywaniu manicure metodą Naturalnego Manicure Kamyczkowego Doroty Włosowicz® zobowiązane są uzyskać Certyfikat II i III stopnia.

Trenerki NMK

Sylwia Formela

Sylwia Formela

z Pomorza

Właścicielka Studia Kosmetologicznego. Certyfikat III Stopnia Master. Z branżą kosmetyczną związałam się w 2009r. Ukończyłam szkołę z uzyskaniem dyplomu.

Technik Usług Kosmetycznych oraz Technik Masażysta. Z zamiłowania do kosmetologii, stworzyłam miejsce, w którym dominującymi wartościami są: profesjonalizm, indywidualne podejście, skuteczność i najwyższa jakość proponowanych usług. W celu pogłębienia wiedzy uczęszczałam w licznych szkoleniach, podczas których uzyskiwałam cenne i praktyczne porady z zakresu kosmetyki. Każde z odbytych szkoleń poparte jest stosownym certyfikatem.

Wykonywany przeze mnie zawód wymaga ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych, z tego też tytułu w dalszym ciągu uczestniczę w profesjonalnych kursach oraz szkoleniach, a także podążam za najnowszymi trendami związanymi z kosmetologią.

Anna Nawrath Olasz

Anna Nawrath Olasz

Gliwice

Naturalny Manicure Kamyczkowy to dla mnie – Elegancja, Natura, Spokój. Jego przewaga w stosunku do cążkowego manicure to niesamowicie mała ingerencja, przy bardzo dużej skuteczności oraz rewelacyjny efekt natychmiastowy, utrzymujący się przez długi czas przy zachowaniu systematyczności w zabiegach NMK.

Przez wiele lat swojej pracy i to nie tylko w tym zawodzie, byłam nauczona i tak też postępowałam, iż należy się szacunek klientowi zawsze i wszędzie, i że klient ma zawsze racje. Dziś już wiem że nie tędy droga, że jeżeli będę szanowała i kochała sama siebie to łatwo obdaruję tym innych. To nie znaczy, że klientka ma mi się kłaniać od drzwi i traktować jak wyrocznię delfijską, w sprawach kosmetyki, jestem szczęśliwa , że mi ufa, że jej sprzyjam i na pewno nie chcę jej oszukać. Jest też czasem przy pierwszym spotkaniu z klientem jakaś dobra energia, wówczas od razu wiadomo, że ta współpraca będzie dla obu stron miła i owocna. Natomiast trudne rozmowy staram się przeprowadzać bardzo spokojnie i stanowczo, nie daję się sprowokować lub wciągnąć na grząski teren. Jeżeli trzeba to przeproszę albo pocieszę. U klientek złości mnie jedynie niefrasobliwe podejście do swoich sporych spóźnień i oczekiwanie, że zabieg będzie wykonany w całości. Lęki i nieśmiałość klientek pokonuję szczerym uśmiechem, takim w którym nawet oczy się śmieją i obietnica ze nie zrobię nic, na co nie będzie miała ochoty.

Klientki z kłopotami zdrowotnymi u których wykluczony jest manicure np. cążkowy, zdarzają się coraz częściej. Często są to kłopoty z tarczycą lub z krążeniem. Leki powodują podatność na podrażnienia i uszkodzenia naskórka oraz krwawienie trudne do opanowania. Podobnie sprawa wygląda z cukrzykami. Są to pacjenci z grupy ryzyka i trzeba o nich szczególnie się zatroszczyć. Manicure Kamyczkowy wykonany delikatnie i z wyczuciem jest idealny w tej sytuacji. Wtedy będzie to dla nich wielka przyjemność a nie kolejna przykrość i na pewno się nam odwdzięczą zaufaniem i uśmiechem ( mam to sprawdzone w praktyce ).

Z mężczyznami jest nieco ciężej, natomiast moja dziesięcioletnia córka jest zachwycona. Trochę trudno opanować ruchliwe łapki dziecka wiercipięty, ale jest to wykonalne.

Mój wyuczony zawód to uwaga: mgr inż. technologii wody i ścieków…. a kosmetykę wybrałam później z rozsądku, bo gdy skończyłam politechnikę było bardzo ciężko na rynku pracy kobiet. Zawsze lubiłam świat kosmetyków, maja mama pracowała w tzw. drogerii. Był to bardzo dobrze zaopatrzony sklep, lubiłam tam przychodzić po szkole i oglądać te piękne opakowania i czytać etykiety. Lubiłam tez patrzeć jak moja zadbana mama doradza innym klientkom. Była z tego bardzo znana i doceniana przez zadowolone klientki. Czasami zdarzyło mi się podczas studiów pożałować że nie poszłam tą drogą, ale okazało się że co się odwlecze to nie uciecze. Teraz nie żałuję wiedza chemiczna bardzo mi się przydaje w kosmetyce bo bardzo lubię dociekać i rozbierać jakiś kosmetyk na czynniki pierwsze np. kwasy . Teraz nie wyobrażam sobie innej pracy.

Kamila Witczak

Kamila Witczak

z Wrocławia

W 2007r. ukończyłam Studium Kosmetyczne we Wrocławiu. Jestem również absolwentką Niepublicznej Szkoły Medycznej we Wrocławiu, w której, w 2010r., na wydziale Kosmetologii, zdobyłam licencjat. Swoje wymarzone Studio Urody – Studio Paznokci – Kamyk, prowadzę od 2013r. Zapraszam wrocławianki do nas – ul. Bajana1, Hala Tęcza lok. 146.

Do pracy podchodzę bardzo sumiennie, każdy zabieg wykonuję z sercem i perfekcyjnie.

W Manicure Kamyczkowym jestem zakochana od samego początku, to znaczy od 2013r. Dowodem na moją fascynację tą metodą jest fakt, że dwa lata później zostałam certyfikowanym Trenerem marki NMK. Zabieg wykonuję nie tylko u kobiet, ale także u mężczyzn i dzieci. Moje Studio odwiedzają babcie, mamy i wnuki. Każdy prosi o Manicure Kamyczkowy. To jest dla mnie powód do dumy. Klientki cenią sobie moją rzetelność i atmosferę relaksu, który udało się stworzyć. Nie wyobrażam sobie pracy w „reżimie”, a przede wszystkim pracy, której bym nie kochała.

Ewelina Błach

Ewelina Błach

z Krakowa

Urodzona w Krakowie, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Turystyka i Rekreacja.
Absolwentka M.W.S. im. Dietla w Krakowie na kierunku: Kosmetologia, specjalność: Kosmetologia medyczna w obszarze kształcenia nauk medycznych, nauk o zdrowiu oraz nauk o kulturze fizycznej.

„…W życiu każdego z Nas są chwile decyzji i wyborów. Wchodząc w dorosłe życie kluczowym staje się wybór zawodu.”

Jej pasja wytyczyła jasny i konkretny cel. To dzięki niej postanowiła pogłębiać wiedzę oraz uczestniczyć w licznych kongresach, szkoleniach oraz warsztatach.
Specjalizuje się w zakresie zabiegów z medycyny estetycznej: mezoterapii igłowej, wypełniania zmarszczek i korekcji konturu twarzy kwasem hialuronowym usieciowanym I i II stopnia oraz w zabiegach pielęgnacyjno-upiększających.
Trener marki NMK Naturalny Manicure Kamyczkowy Doroty Włosowicz.
Każde szkolenie poparte jest stosownym certyfikatem.
Pasja, która Nią kieruje pozwala na odkrywanie i poznawanie świata, ona rozwija wrażliwość artystyczną, niezbędną w procesie kreowania. A satysfakcję dopełnia praca z ludźmi – największa nagroda w tym zawodzie. Zadowolenie Klientki to dla Niej największa satysfakcja.
Mama swojego Synka i Żona swojego Męża. Ci Dwaj Mężczyźni, to Jej Szczęśliwa Rodzina.

Procedura reklamacyjna

 1. Każdy uczestnik szkolenia, w ciągu 30 dni od daty szkolenia ma prawo złożyć reklamację dotyczącą warsztatów.
 2. Reklamacje można składać:
  • telefonicznie na numer komórkowy: 602 474 577,
  • mailem na adres dwlosowicz@gmail.com,
  • przesyłką poleconą na adres 30-052 Kraków, ul. J. Lea 22/2.
 3. Firma szkoleniowa ma obowiązek odpowiedzieć na roszczenia w przeciągu 7 dni.
 4. Forma rekompensaty za uznane roszczenia wobec Firmy szkoleniowej, pozostaje do uzgodnienia pomiędzy stronami.

Znak jakości MSUES