Opinie

Naturalny Manicure Kamyczkowy zachwycił zarówno moje uczennice jak i moje klientki. Ta niespotykana dotąd metoda zajęła przeciwstawne miejsce do królujących do tej pory, akrylowych, żelowych i sztucznych paznokci. W dobie modnego i mądrego powrotu do natury, ten właśnie manicure staje się wzorem i idealnym rozwiązaniem. Mając za sobą wieloletnie doświadczenie w kosmetologi wiem że naturalny manicure kamyczkowy pójdzie w parze z pięknem, urodą i zdrowiem, nobilitując swoich zwolenników.

Dorota Włosowicz
|
„Witryna dobrze i interesująco opracowana. Ozdobę, zwłaszcza prezentacja video, stanowią ładne i miłe twarze kobiet, szkoda, że nie ma ani jednego przedstawiciela płci brzydkiej, u których dłonie i paznokcie czasami są w skrajnym zaniedbaniu! Metoda stanowi totalne „novum”, a wydawałoby się, że na temat manicure zostało już wszystko powiedziane.

Zadbane paznokcie i ręce, to po twarzy, na którą rzucamy pierwsze spojrzenie i którą obserwujemy – pierwsza charakterystyka osoby, nim porozmawiamy i zaprzyjaźnimy się.

Błędem jest zaniedbana dłoń kobiety usprawiedliwiona wykonywaniem ciężkiej pracy. Właśnie super Kobietą, super Matką jest osoba, nawet ciężko pracująca, która ma czas na dbałość o wygląd dłoni. Ma to znakomity wpływ na własną psychikę, i budzi sympatię oceniającego środowiska. Nie zapominajmy, że do manicure, nie tylko należą pomalowane paznokcie, stosowanie rozmaitych kremów, kąpiele w wyszukanych płynach, najczęściej mających miano „odmładzających i regenerujących”, ale obserwacja i wprawne oko prowadzącego Naturalny Manicure Kamyczkowy może zwrócić uwagę na nieprawidłowości, na które zazwyczaj nie zwracamy uwagi. Pomysł i realizacja Naturalnego Manicure Kamyczkowego – ZNAKOMITY!”

 

prof. Zbigniew Dąbrowski
„Badany kamyk jest mułowcem kwarcowym o spoiwie krzemionkowym typu porowo-kontaktowego.

Obok ziaren kwarcu zawiera tlenki żelaza oraz pojedyncze blaszki biotytu. Ziarna kwarcu mają wielkość do 0,2 mm, ale dominują ziarna mniejsze. Około 95-97% ziaren kwarcu jest ostrokrawędzistych co decyduje o dobrych właściwościach szlifierskich kamienia.

Pozostałe ziarna, przeważnie większe są średnio i dosyć dobrze obtoczone.”

 

prof. dr hab. inż. Maciej Pawlikowski
|
|

Przeczytałam wywiad z Panią w Les Nouvelles Esthetiques z ogromnym zainteresowaniem i nie ukrywam nasunęło mi jedno stwierdzenie … „ Nie oszalałam”  … Jakiś czas temu, po urodzeniu dziecka, zrezygnowałam ze studiów doktoranckich na rzecz kursu kosmetycznego… w szkole policealnej. Kilka lat temu ukończyłam ekonomię z handlem zagranicznym. W zasadzie zawód wybierałam 10 lat temu, ale to nadal były czasy, kiedy panienka z dobrego domu nie powinna iść na kosmetykę… a ja chyba nie miałam wówczas na tyle determinacji, żeby postawić się Rodzinie.

I chyba w życiu już tak jest , że ta nasza pasja prędzej czy później musi ujrzeć światło dzienne wbrew wszystkim i wszystkiemu… Moją pasją są właśnie piękne dłonie – ukończyłam kurs przedłużania paznokci , ale znane mi formy przedłużania paznokci, nigdy w 100% nie odpowiadały moim wyobrażeniom o pięknych dłoniach. Jestem nastawiona na naturalną pielęgnację i taką też propaguję. Zanim zdecydowałam się na radykalny krok o zmianie kierunku edukacji , związałam się z firmą Colway i zaczęłam na własną rękę propagować produkty na światowych rynkach ( handel zagraniczny przydał się a jakże…) Bardzo cieszę się, że „wpadł” mi w ręce wywiad z Panią. Droga, którą Pani przeszła jest mi bliska, dodatkowo jeszcze Pani metoda, NATURALNA … Reasumując chciałabym zapisać się na kurs i znając siebie ukończyć wszystkie możliwe stopnie…

 

Klientka

„… bardzo cieszy mnie fakt, że Polska jak zawsze przoduje w innowacjach i dzięki Państwu cały świat może uczyć się od nas tego fenomenu..:)

Jestem kosmetyczką, II Vice Miss Polski Kosmetyczek 2012 i pragnę rozszerzyć swoją wiedzę i umiejętności o Naturalny Manicure Kamyczkowy Doroty Włosowicz, a także – nabyć uprawnienia trenerskie…”

 

Anna Matuk – Vice Miss Kosmetyczek 2012
|