Manicurzystki kuferkowe NMK

Strona główna / Manicure / Manicurzystki kuferkowe NMK

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu metodą Naturalnego Manicure Kamyczkowego wśród dbających o siebie i pochłoniętych pracą zawodową kobiet, aktywujemy dla Państwa usługę NMK kuferkowego.

Certyfikowane manicurzystki przyjdą do biura, kancelarii, gabinetu, galerii na umówioną godzinę. Bez straty dodatkowego czasu, bez wychodzenia z domu lub z pracy, w porze lunchu lub przerwy, z uśmiechem i pełnym profesjonalizmem wykonają bezpieczny zabieg NMK.

Magdalena Janur

Absolwentka Towaroznawstwa na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, oraz Finansów i Bankowości w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości.

Z wykształcenia magister inżynier, z zamiłowania i w pracy… kosmetyczka (podyplomowe studia na Kierunku Podologia Kosmetyczna w Wyższej Szkole Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie). Urodzona w Brzesku, po maturze, zgodnie z zachodnimi wzorcami, spędziła w Nowym Jorku 3 lata, szlifując język, ucząc się różnych zawodów i podglądając trendy w kosmetyce.

Po wielu kursach kosmetycznych i stylizacji paznokci w efekcie w pasjonatka Manicure Kamyczkowego. Jej ulubiona książka, to „Dermatologia dla stylistów paznokci”. Marzenie, to napisanie ciekawej książki z zakresu podologii. Co ceni ponad wszystko? Rodzinę, realizowanie życiowych pasji i praktyczność w życiu codziennym, w ubiorze, w wystroju, w kontaktach. Z mężem kolekcjonują bieszczadzkie anioły i… lubią bociany.

Ewelina Błach

Urodzona w Krakowie, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Turystyka i Rekreacja.
Absolwentka M.W.S. im. Dietla w Krakowie na kierunku: Kosmetologia, specjalność: Kosmetologia medyczna w obszarze kształcenia nauk medycznych, nauk o zdrowiu oraz nauk o kulturze fizycznej.

„…W życiu każdego z Nas są chwile decyzji i wyborów. Wchodząc w dorosłe życie kluczowym staje się wybór zawodu.”

Jej pasja wytyczyła jasny i konkretny cel. To dzięki niej postanowiła pogłębiać wiedzę oraz uczestniczyć w licznych kongresach, szkoleniach oraz warsztatach.
Specjalizuje się w zakresie zabiegów z medycyny estetycznej: mezoterapii igłowej, wypełniania zmarszczek i korekcji konturu twarzy kwasem hialuronowym usieciowanym I i II stopnia oraz w zabiegach pielęgnacyjno-upiększających.
Trener marki NMK Naturalny Manicure Kamyczkowy Doroty Włosowicz.
Każde szkolenie poparte jest stosownym certyfikatem.
Pasja, która Nią kieruje pozwala na odkrywanie i poznawanie świata, ona rozwija wrażliwość artystyczną, niezbędną w procesie kreowania. A satysfakcję dopełnia praca z ludźmi – największa nagroda w tym zawodzie. Zadowolenie Klientki to dla Niej największa satysfakcja.
Mama swojego Synka i Żona swojego Męża. Ci Dwaj Mężczyźni, to Jej Szczęśliwa Rodzina.