Naturalny Manicure Kamyczkowy

Naturalny Manicure Kamyczkowy Doroty Włosowicz®,

to odpowiedz na chęć powrotu do natury i chęć wyeksponowania naturalnej urody dłoni, na zmęczenie inwazyjnymi metodami manicure, a także na potrzeby zwiększenia bezpieczeństwa naszego zdrowia. Co ważne, to właśnie w naszym kraju został wymyślony i opatentowany.

Idealnie wpisuje się w światowy trend LESS IS MORE.

Rekomendowany jest w równym stopniu kobietom i mężczyznom. Metoda ta łączy w sobie najlepsze elementy manicure ekologicznego, francuskiego, amerykańskiego i japońskiego przy jednoczesnym zachowaniu dobrych tradycji polskiej kosmetyki.
Nieinwazyjny, a jego istotą jest prostota. Każdy może nauczyć się dbać o swoje ręce i paznokcie zgodnie z zasadami NMK®. Estetyczne skrócenie płytki paznokcia zgodne z naszym gustem i kształtem dłoni, to jedyna „skomplikowana” czynność, reszta nie wymaga wybitnych zdolności manualnych, a jedynie praktyki i zaangażowania. Wystarczy poznać kilka sekretów, a wygląd naszego manicure będzie przyciągał wzrok wszystkich.

Bezpieczeństwo

Niewątpliwym atutem, w obecnych czasach, Naturalnego Manicure Kamyczkowego® jest jego bezpieczeństwo. W dobie strachu przed chorobami zakaźnymi i nowymi nieznanymi nam zagrożeniami, jeśli tylko to możliwe, nie chcemy ingerować w nasze ciało. NMK zapewnia nam całkowite bezpieczeństwo. Nie wycinając skórek nie przerywamy ciągłości skóry, tym samym nie narażamy Klientek na niebezpieczeństwo zakażenia i stanów zapalnych. Znamy jednocześnie sposób, aby tych skórek nie było widać. To nie znaczy, że nie potrafimy posługiwać się cążkami. Potrafimy, ale cążek używamy umiejętnie i oszczędnie – tylko podczas pierwszego zabiegu NMK.

Naturalny Manicure Kamyczkowy Doroty Włosowicz® cieszy się wielkim powodzeniem również wśród eleganckich mężczyzn. Daje szansę na estetyczne, zadbane, czyste dłonie i paznokcie mężczyzn bez względu na wiek i pracę którą wykonują. I wbrew pozorom nie odbiera im męskości. Jest to zabieg bardzo podobny do NMK dla kobiet. Różni się jedynie kształtem paznokcia, masażem i brakiem lakieru. W krajach zachodnich i w Ameryce wielu mężczyzn maluje paznokcie lakierem bezbarwnym i nikt nie widzi w tym niczego niestosownego. Ja jednak namawiam mężczyzn na polerowanie płytki – jest naturalne i dodaje elegancji.

Savoir vivre przy wykonywaniu NMK

Tak samo ważna, jak profesjonalnie wykonany manicure, jest umiejętność bycia wobec drugiej osoby. Dlatego też znakomitą część szkolenia poświęcamy na savoir-vivre, a w nim:

w

Sztukę prowadzenia rozmowy

Mowę ciała i mimika

Sposoby jak wybrnąć z trudnej sytuacji

Umiejętność udzielenia pomocy i wsparcia

Nie można lekceważyć savoir vivre przy wykonywaniu NMK, ponieważ zabiegi dłoni (ze względu na zakończenia nerwów na palcach) powodują, że Klientka się odpręża, dlatego w salonie powinna czuć się pewnie i bezpiecznie.

Metamorfozy

Wizytówką pięknej kobiety są wypielęgnowane dłonie i zadbane paznokcie. Delikatna, jedwabista w dotyku skóra dłoni, zdrowe, gładkie, z połyskiem, w naturalnym kształcie paznokcie oraz starannie wykonany manicure są ideałem, do którego powinna dążyć każda współczesna kobieta, bez względu na wiek, status, zawód… i brak czasu.
Zapraszamy na szkolenia z Manicure Kamyczkowego zarówno zawodowe manicurzystki jak i Panie, które chcą poznać technikę NMK, aby wykonywać ten bezpieczny manicure sobie i swoim najbliższym. Więcej w zakładce SZKOLENIA, a spektakularne efekty pracy naszych kursantek prezentujemy na zdjęciach.